• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Нідерландах стрімко збільшується кількість тих, що заразилися COVID-19

У Нідерландах за останню добу, 9 липня, зареєстрували понад 10 тисяч заражень коронавірусом — на кілька тисяч більше, ніж напередодні, і найбільше з грудня 2020 року

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні NOS, передає "ДС".

Приріст заражень в країні стрімко зріс всього за чотири дні. Ще 6 липня показники вперше з початку літа перевищили 2000 випадків за добу, 7 липня було вже понад 3600 заражень, а в п’ятницю показник наблизився до 7000. 

У суботу повідомили про 10 345 заражень за добу — на 3390 більше, ніж показник п’ятниці. Востаннє такий високий приріст фіксували 25 грудня, і це один з одинадцяти найвищих показників за увесь час епідемії. 

Помер за добу лише один хворий на коронавірус. В середньому за останній тиждень реєстрували одну смерть від ускладнень хвороби, тоді як на попередньому тижні — в середньому дві. Показники завантаженості лікарень порівняно з попередніми днями майже не змінилися. 

За даними, які країна передає Європейському центру з попередження і контролю захворювань, на 9 липня у Нідерландах принаймні першою дозою були вакциновані понад 79% дорослого населення, а завершили вакцинацію — майже 48% населення. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua