• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

В Орбана не хочуть воювати з Росією і пророкують ядерну війну в Україні

Лідер парламентської фракції партії "Фідес", що править в Угорщині, Мате Кошич заявив про нібито спробу втягнути західні країни у повномасштабну війну Росії проти України, яка закінчиться "ядерною війною"

Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в ефірі угорської радіостанції, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

"Чим більше країн втягується у війну в Україні, тим швидше ми рухаємося до світової війни. А якщо буде світова війна, то це буде ядерна війна", — заявив політик.

Парламентарій також засудив "угорських лівих", які "обслуговують інтереси США" та виступають "за війну", а західні держави загалом — за відправку все більш потужної зброї Україні.

"Ми перебуваємо за крок від того, щоб західноєвропейські країни або країни на захід від місця конфлікту відправили війська в Україну, а це саме те, чого, на нашу думку, слід уникати", — додав Кошич.

На його думку, найсильнішою політичною відповіддю, яку Угорщина може дати на політико-економічний тиск, стала резолюція, ухвалена парламентом у п'ятницю. Більшість резолюції присвячена критиці санкційної політики ЄС та угорської опозиції, хоча там є згадки про засудження Росії та право України на самооборону.

Як повідомляла "ДС", президент Угорщини Каталін Новак під час візиту до Туреччини заявила про необхідність "мирного плану, який не передбачає перемоги Росії", але про перемогу України говорити не стала.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua