• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

У ПАРЄ закрили справу на Гончаренка за "Путін — убивця?" та український прапор

Регламентний комітет ПАРЄ не застосує жодних санкцій проти делегата від України, нардепа Олексія Гончаренка за те, що він продемонстрував український прапор на засіданні Асамблеї та ставив питання канцлерці Німеччини Ангелі Меркель про те, чи є президент Росії Володимир Путін "убивцею"

Засідання ПАСЄ
Засідання ПАСЄ / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Telegram-каналі Гончаренка, передає "ДС".

"Регламентний комітет ПАРЄ закрив справу по другій скарзі щодо мене, яка стосувалася українського прапора і питання (президент Росії Володимир Путін — "ДС") "Путін — вбивця?" до пані Меркель. Жодних санкцій не буде", — написав він.

Гончаренко нагадав, що ці дві ситуації сталися на весняній сесії Асамблеї.

"Під час свого виступу я продемонстрував національний прапор України, прострілений російськими кулями на Донбасі. Після чого президент (ПАРЄ Філіп Демс — "ДС") Демс перервав мене і пригрозив лишити слова. Друга ситуація ― під час свого запитання канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, я назвав Путіна вбивцею. На що президент Демс також відреагував зауваженням", — зазначив він. 

Гончаренко додав, що обидві ці дії не заборонені жодними правилами ПАРЄ.

"На жаль, санкції по скарзі (делагата від Росії Петра Толстого — "ДС") Толстого за образу його та Путіна залишаються в дії, на цій сесії у мене не буде слова, але я продовжую роботу в комітетах і кулуарах", — написав делегат від України

Він також висловив вдячність "всім, хто залишав коментарі в соцмережах організації, брав участь в флешмобі, МЗС, членам української делегації в ПАРЄ, грузинським, балтійським та іншим європейським парламентарям за надзвичайну підтримку".

Нагадаємо, президент ПАРЄ Філіп Демс подав скаргу через демонстрації на сесії Асамблеї простреленого на Донбасі українського прапора, а також через питання канцлерці Німеччини Ангелі Меркель про те, чи є президент Росії Володимир Путін вбивцею.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua