• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

В Пентагоні пояснили, чому США мають залишатися світовим лідером

Світове лідерство Сполучених Штатів Америки дозволить уникнути ядерної війни, зокрема, з Росією та Китаєм

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі під час слухань у Комітеті з питань збройних сил Палати представників США, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Немає нічого більш затратного, ніж вести війну. Втім готуватися до війни теж дуже дорого, але вести війну – дорожче. Підготовка до війни стримає її", — зауважив головнокомандувач.

Він підкреслив, що зараз інтереси національної безпеки США опинилися під загрозою з боку двох великих ядерних держав – Китаю й Росії, які мають стратегічне озброєння. Однак, за його словами, "війна ні з однією, ні з іншою державою не є неминучою та невідворотною".

Міллі зауважив, що модернізація Збройних сил США, а також високий рівень бойової готовності стримають будь-яку агресію. Він також підкреслив, що бюджетний запит на оборону у 2024 фінансовому році у безпрецедентному розмірі $842 млрд гарантує, що Об’єднані сили залишаться найбільш боєздатними у світі.

Водночас, генерал Міллі звернув увагу на лідерську роль США в об’єднанні союзників і партнерів у відповіді на зовнішні виклики. Він також наголосив, що оборонна допомога Україні має тривати, оскільки це відповідає інтересам національної безпеки США.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua