• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

У РФ вперше прокоментували пропозицію Ердогана про посередництво щодо Донбасу

У Міністерстві закордонних справ Російської Федерації вважають, що не може йтися про посередницьку роль президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана у врегулюванні ситуації на Донбасі

Марія Захарова
Марія Захарова / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказала офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, передає "ДС" із посиланням на ТАСС.

"Ні про яку посередницьку роль Туреччини між Росією та Україною щодо врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту не може йтися", — зазначила Захарова.

Вона також заявила, що Росія нібито не є стороною конфлікту.

"Ми, безумовно, вдячні турецькій стороні і, зокрема, президентові Туреччини за прагнення сприяти внутрішньоукраїнському врегулюванню. Важливим кроком на цьому напрямі міг би стати його внесок у переконання української влади відмовитися від агресивних планів щодо Донбасу, нарешті почати виконувати Мінські домовленості у прямому діалозі з представниками Донецька та Луганська", — додала Захарова.

Як повідомляла "ДС", 29 листопада президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив: "Ми за мир у регіоні… Ми багато разів обговорювали ці питання з дружньою Росією і особливо з паном (президентом РФ Володимиром, — "ДС") Путіним. Ми готові до посередництва, проводячи переговори як із Україною, так і з паном Путіним. Ми хотіли би брати участь у вирішенні цього питання".

В Офісі Зеленського привітали таку ініціативу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua