• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У РФ горілку визнали найбезпечнішим російським продуктом (ІНФОГРАФІКА)

Реклама на dsnews.ua
"Роскачество" визначило по п'ять кращих і гірших з точки зору якості та безпеки категорій продуктів

Про це йдеться в повідомленні організації "Російська система якості" (Роскачество), передає "ДС".

Найбільш безпечними виявилися категоріями горілка і рослинне масло. Найбільш небезпечними - свинячий шашлик, глазуровані ванільні сирки і коньяк.

"У кожній категорії було підраховано кількість товарів з обнуленим рейтингом і товарів з рейтингом 4,5 бала і вище. У кожній продуктовій категорії був розрахований відсоток безпечних і якісних продуктів від загального числа досліджених торгових марок. Чим вище відсоток, тим безпечніше категорія. Серед небезпечних: чим вище відсоток, тим небезпечніше категорія. У категорії повинно бути не менше 17 торгових марок. Якщо категорія поряд із Знаком якості має більше трьох обнулені торгових марок, вона дискваліфікується з рейтингу безпечних. Відсоток показує кількість товарів з рейтингом вище 4,5 бала (для безпечних) / обнулені товарів (для небезпечних) від загальної кількості товарів у категорії", - уточнили в організації.

Як повідомляла "ДС", в Російській Федерації смертність від горілки та інших міцних спиртних напоїв в період пандемії коронавирусной інфекції почала зростати, тому в Моз задумалися про підвищення віку для продажу алкоголю до 21 року.

    Реклама на dsnews.ua