• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

У Росії зафіксовано першу смерть від коронавіруса (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
У Москві літня жінка, у якої був підтверджений коронавірус нового типу (COVID-19), померла в лікарні

Про це сьогодні повідомили в оперативному штабі з контролю і моніторингу ситуації з коронавірусом, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

Як підкреслили в штабі, "у пацієнтки був цілий ряд хронічних захворювань".

"Пацієнтка 79 років була госпіталізована 13 березня, але особистим наполяганням родичів з 14 березня перейшла на лікування в приватну медичну організацію. Після отримання позитивного результату аналізу на коронавирусную інфекцію була негайно переведена в інфекційну лікарню № 2... Померла в інфекційній лікарні літня пацієнтка мала цілий ряд хронічних захворювань", - сказали в штабі.

Смерть жінки в московській лікарні стала першим офіційно зареєстрованим летальним випадком в результаті зараження коронавірусом в Росії, відзначає Російська служба ВВС. Яким чином жінка заразилася, поки не уточнюється.

За даними на середу, 19 березня, у Росії офіційно зареєстровано 147 випадків коронавирусной інфекції Covid-19. Загальна кількість виявлених випадків коронавіруса в Москві становила 86.

Зазначимо, за даними МОЗ, в Україні станом на сьогодні лабораторно підтверджено 16 випадків інфікування, два з них летальних.

    Реклама на dsnews.ua