• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Росії заявили, що казанський стрілок був волонтером Навального

Віцегубернатор Свердловської області Росії Павло Креков заявив, що казанський стрілок Ільназ Галявієв нібито був волонтером міського штабу опозиціонера Олексія Навального

Казанський стрілок Ильназ Галяве
Казанський стрілок Ильназ Галяве
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації видання «Новий Качканар», передає "ДС".

«Молодь є молодь, так було завжди. Колись були хіпі, наприклад. Нам потрібно системно і грамотно працювати в соціальних мережах, ні в якому разі не переносити туди нашу офіційну чиновницьку мову. Це особлива естетика, яку треба вивчити, зрозуміти її закони, і в цій обгортці подавати те, що потрібно для розвитку суспільства. [...] До речі кажучи, товариш, який розстріляв учнів і вчителів у казанській школі, був волонтером у штабі Навального», — заявив Креков.

Звідки у нього з'явилося така інформація, чиновник не вважав за потрібне уточнювати. За його словами, зараз у пріоритеті влади — виховна робота.

«Особливо в соціальних мережах. Це показали серії несанкціонованих заходів, які проходили по країні певний час. Вони, правда, були набагато менш численні, ніж хотілося би представити відповідним товаришам, які розміщують звіти про багатотисячні мітинги», — продовжив чиновник.

Співробітники колишнього штабу Олексія Навального слова Крекова сприйняли зі здивуванням.

«Такого волонтера не знаю і не пам'ятаю. Перший раз це ім'я почув із новин, власне», — повідомив «Новой газете» один із ексспівробітників.

Нагадаємо, 19-річний Ільназ Галявієв прийшов у свою колишню школу (гімназію №175), розташовану на вулиці Файзі, озброєний офіційно зареєстрованою турецькою рушницею Hatsan Escort і бомбою. За кілька днів до нападу молодик завів Telegram-канал, де оголосив себе богом. Уранці 11 травня він сфотографував себе в масці, підписавшись як "Бог". Він також заявив, що йде в школу "вбивати біосміття" і планує застрелитися.

За останніми даними, жертвами стрілянини і вибуху в казанській школі стали 10 осіб, понад 20 людей поранено, кілька дітей перебувають у вкрай важкому стані.

Президент РФ Володимир Путін у зв'язку зі стріляниною в казанській школі доручив терміново опрацювати посилення правил обігу цивільної зброї.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua