• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У США після вакцинації препаратом Johnson & Johnson померла жінка

В американському штаті Орегон після вакцинації препаратом від коронавірусу від компанії Johnson & Johnson померла 50-річна жінка

Вакцина
Вакцина
Реклама на dsnews.ua

Це сталося ще до того, як у США рекомендували призупинити використання вакцини, поки йде розслідування шести випадків тромбозу після щеплення, передає "ДС" із посиланням на Reuters.

У штаті Орегон 50-річна жінка зробила щеплення вакциною Jаnssen від компанії Johnson & Johnson, а через два тижні у неї розвинувся тромб. У результаті американка померла.

Ще один випадок тромбозу, але не летальний, стався в Техасі. У жінки після щеплення з'явилися такі ж симптоми, які раніше проявилися у шести осіб, які постраждали від тромбів. Її відправили до лікарні.

Сьогодні фахівці Центру з контролю і профілактики захворювань США повинні провести наради з метою обговорити питання відновлення використання вакцини виробництва Johnson & Johnson.

Нагадаємо, Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) провело оцінку ризиків виникнення тромбозів у щеплених вакциною Johnson & Johnson і виявило зв'язок між препаратом і ускладненнями у вакцинованих.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua