• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У навчаннях НАТО беруть участь 28 тисяч військових з 26 країн світу (ФОТО, ВІДЕО)

Масштабні військові навчання під керівництвом США і НАТО DefenderEurope21 проходять по всій Європі та будуть тривати до червня

Вертольоти
Вертольоти
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні посольства США в Києві, передає "ДС".

"Військові навчання DefenderEurope21 (Захисник Європи — "ДС") почалися минулого місяця по всій Європі та триватимуть до червня", — сказано в повідомленні посольства США в Україні.

Військові навчання під керівництвом НАТО
Військові навчання під керівництвом НАТО

У навчаннях візьмуть участь більше 28 000 військових з 26 країн. Тренування пройдуть на більш ніж 30 полігонах у десятці країн Європи.

Цього року програма DefenderEurope21 включатиме значну участь ВПС США та ВМС США, будуть притягнуті засоби протиповітряної і протиракетної оборони, активи бригад сприяння Силам безпеки армії США і нещодавно відновлений V корпус.

Інфографіка
Інфографіка

Навчання проходитимуть на ключових наземних і морських шляхах, що зʼєднують Європу, Азію та Африку.

Повідомляється, що у квітні підрозділи, які беруть участь в навчаннях, будуть збирати армійський запас на території Німеччини, Італії та Нідерландів.

Основна частина навчальних заходів пройде у травні. Завершиться DefenderEurope21 в червні передислокацією сил і техніки, що базуються в США.

Нагадаємо, 4 квітня головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що з 2014 року українські війська стали "справжнім щитом Європи", тому вступ України до НАТО посилить не лише Україну, але й сам альянс.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua