• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

В Україну приїдуть прем'єр-міністри Естонії та Словаччини

Прем'єр-міністри Естонії Кая Каллас і Словаччини Едуард Гегер відвідають Україну з робочим візитом

Прем'єр Словаччини Едуард Гегер і прем'єр Естонії Кая Каллас
Прем'єр Словаччини Едуард Гегер і прем'єр Естонії Кая Каллас
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні естонське видання ERR, передає "ДС".

Премʼєр Естонії перебуватиме в Україні з 17 по 19 травня. У ході візиту Каллас підтвердить підтримку України на шляху в бік Європи.

"В першу чергу я сконцентруюся на співпраці з Україною в проведенні реформ. Для Естонії Україна — найважливіший партнер по кооперації в розвитку, ми допомагаємо їм з різними проектами вартістю до 1,4 мільйона євро на рік", — заявила вона.

Крім того, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив у Twitter, що через два тижні Україну відвідає премʼєр-міністр Словаччини Едуард Гегер.

"Ключові теми нашої зустрічі з премʼєр-міністром Словаччини Едуардом Гегером — торгівля, інвестиції, енергетична безпека, інфраструктурні проекти. Україна і Словаччина залишаються надійними партнерами і друзями. Будемо раді вітати пана премʼєр-міністра через два тижні в Україні",- написав він.

Нагадаємо, 6 травня державний секретар США Ентоні Блінкен відвідав Україну з офіційним візитом. Під час зустрічі Блінкена з президентом Володимиром Зеленським йшлося, зокрема, про антикорупційні реформи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua