• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Варшаві поліцейські не могли впоратися з агресивним українцем, який порушив ПДР

У Варшаві (Польща) вісім поліцейських брали участь у затриманні 36-річного громадянина України, який грубо порушив правила дорожнього руху та чинив опір при затриманні

поліція Варшави
поліція Варшави
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Fakt.pl, передає "ДС".

Ролик, записаний в районі Охота і розміщений в одній з місцевих груп у соціальних мережах, став хітом в інтернеті. На записі видно втручання поліції проти 36-річного громадянина України, який не виконував їх вказівок.

Коли вони підійшли до його транспортного засобу, чоловік застосував проти них вогнегасник. Через деякий час здалося, що операцію з затримання завершено і на чоловіка ось-ось надягнуть кайданки, але невдовзі після виходу з автомобіля він почав тікати.

Правоохоронці були змушені викликати підкріплення, щоб упіймати агресивно налаштованого порушника. Загалом в акції взяли участь вісім поліцейських, проти чоловіка застосовувались різні засоби прямого примусу, що відзначили користувачі Інтернету. Деякі з них обурювались, а інші підкреслювали, що досить побачити, як поводиться порушник, щоб усвідомити, що в іншому випадку його буде важко зупинити.

Варто зазначити, що поліцейських спочатку викликали через злісне порушення правил дорожнього руху водієм, який виїхав на тротуар і ледь не збив чоловіка з дитиною.

Українець був агресивним не лише коли його затримали, а й згодом.

"Незважаючи на рішучі дії поліції, його агресивність не зменшилась — він продовжував атакувати поліцейських. Його поведінка була настільки агресивною, що йому довелося одягнути шолом, і в лікарні він отримав седативні інʼєкції, які мали незначний ефект", — заявив комісар поліції Варшави Сільвестер Марчак.

У затриманого взяли кров для токсикологічних досліджень. Поліція підозрює, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua