• USD 39.8
  • EUR 42.3
  • GBP 49
Спецпроєкти

В'язниця заради Олімпіади? У Росії поскаржилися на вимогу МОК для спортсменів РФ

Міжнародний олімпійський комітет вимагатиме від російських спортсменів засудити війну РФ проти України. Тільки в цьому випадку їх допустять до участі в Олімпійських Іграх-2024 у Парижі

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Олімпійського комітету Росії (ОКР) Станіслав Поздняков, передає "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

"Наші колеги з Лозанни поділилися з нами інформацією про порядок реєстрації для участі в Іграх, там чітко написано, що всю відповідальність повністю у зв'язку з тимчасовим усуненням ОКР щодо нейтральних атлетів несе МОК. Відповідним чином МОК індивідуально звертатиметься до спортсменів, які забажають брати участь у цьому, так би мовити, фарсі", — заявив Поздняков.

За його словами, також спортсмени мають підписати документи, "які, з погляду юристів правового управління ОКР, можуть призвести до негативних наслідків у вигляді порушення російського законодавства".

Нагадаємо, в Росії засудження агресії проти України (так звана "СВО") є кримінальним злочином.

Як повідомляла "ДС", 8 грудня 2023 року Виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету (МОК) допустив російських та білоруських атлетів до Олімпійських ігор-2024 у Парижі під нейтральним прапором.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua