• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

В ЄС готові відновлювати туризм влітку: повідомили про сприятливі умови

У країнах Євросоюзу підготовлені умови для для безпечного туризму в літній час

Тьєррі Бретон
Тьєррі Бретон / John Thys/AP
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив єврокомісар з внутрішнього ринку Тьєррі Бретон, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

"Ясно, що ситуація залишається складною. Однак я впевнений, що ми нарешті побачимо світло в кінці тунелю. Тепер у нас є необхідні інструменти і умови для безпечного відновлення туристичного сезону", — сказав Бретон.

Серед цих інструментів, за словами чиновника, "значне збільшення виробничих потужностей" вакцин, що змусило його повірити, що "до середини липня ... буде доставлено досить доз, щоб вакцинувати 70% населення" блоку.

Бретон також очолює робочу групу по стратегії ЄС по вакцинації проти COVID-19.

Він зазначив, що зелений цифровий сертифікат, який полегшить пересування в межах ЄС шляхом підтвердження того, що хтось має імунітет або недавно здав негативний тест на коронавірус, також дозволить забезпечити безпечні подорожі і туризм.

"Європейський парламент і Рада тепер готові завершити переговори по сертифікату до кінця травня. І я впевнений, що так, ми зможемо підготувати його до літа", — сказав Бретон.

Але він попередив, що "для повного відновлення туристичної екосистеми все ж буде потрібен час".

Нагадаємо, громадяни України з 14 травня мають право на в'їзд до Греції по документу про вакцинацію, з негативним ПЛР-тестом або документом про перенесену інфекцїю в термін від 2 до 9 місяців.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua