• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Весь час хотів додому: з'явилися подробиці смерті принца Філіпа

Покійний герцог Единбурзький, чоловік королеви Великобританії Філіп хотів померти вдома, а не в лікарні

Реклама на dsnews.ua

Подробиці останніх тижнів життя принца опублікувало британське видання The Telegraph, передає "ДС".

Відомо, що принц Філіп, який недавно помер, не хотів вмирати в лікарні, і майже всі чотири тижні, що був в лікарні, рвався додому.

Вдома Філіп читав, писав листи і говорив по телефону з рідними. Його дратували санітарні заходи через коронавірус, адже вони ускладнювали зустрічі з родиною.

Втім, незважаючи на погіршення здоров'я, принц не дозволяв допомагати йому.

Він розлютився, коли йому привезли інвалідний візок. Розповідають, що принц Філіп впустив окуляри і заборонив помічникові піднімати їх за нього.

Також в останні дні апетиту у принца майже не було, але іноді він проводив трапези в компанії дружини. В останню ніч королева Великобританії Єлизавета II була у його ліжка.

Нагадаємо, чоловік королеви Великобританії Єлизавети II герцог Единбурзький Філіп помер 9 квітня у віці 99 років, не доживши два місяці до свого сторіччя. Після офіційного оголошення про його смерть на резиденції британського прем'єра (Даунінг стріт) приспустили прапори. Герцога Единбурзького поховають 17 квітня. Захід відповідно до побажання покійного буде "ритуальними королівськими похоронами", а не державними.

Як повідомляла "ДС", в середині березня 2021 року принц Філіп був виписаний з лікарні, де йому була проведена операція на серці.

Президент України Володимир Зеленський вже висловив співчуття королівської сім'ї Великобританії в зв'язку зі смертю принца Філіпа.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua