• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Вибори президента США: Байден впритул наблизився до перемоги

Реклама на dsnews.ua

Перемога кандидати від Демократичної партії Джо Байдена в Мічигані та Вісконсині, яка прогнозується з великою ймовірністю, дозволить йому отримати 264 з 270 голосів вибірників, необхідних, щоб стати президентом США

Чинний глава Білого дому Дональд Трамп поки що набирає 214 голосів виборників, інформує "ДС" із посиланням на американське видання Politico.

"Байдену необхідно виграти ще в одному непорахованому штаті, наприклад, Неваді, де він лідирує, або Джорджії, де штаб демократа вважає, що заочні голоси піднесуть вгору його показник", — пише видання.

Невада має шість голосів вибірників, а Джорджія — 16. Цього в будь-якому разі цілком вистачить, аби отримати 270 мандатів, необхідних для перемоги на президентських виборах.

Сам Байден висловив упевненість у перемозі своєї команди: "Я тут не для того, щоб оголосити про нашу перемогу. Але для того, аби сказати — ми віримо, що станемо переможцями, коли підрахунок буде завершено".

Як писала "ДС", команда Байдена створила сайт для "мʼякої передачі влади" у США. Тим часом штаб Дональда Трампа намагається через судові позови завадити підрахунку голосів, що надійшли поштою в кількох ключових штатах. Також чинний глава Білого дому заявив про свою перемогу на виборах.

    Реклама на dsnews.ua