• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Віцепрем'єр РФ запропонував пенсіонерам працювати на будівництвах

Віцепрем'єр Росії Марат Хуснуллін запропонував залучати до будівельних робіт непрацюючих пенсіонерів

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву він зробив на нараді з питання національних цілей у сфері житлового будівництва та інфраструктурного розвитку регіонів, передає "ДС" з посиланням на Дождь.

За словами Хуснулліна, в російських містах виникла «гостра нестача трудових ресурсів», а регіони, що розвиваються, «практично борються» за них.

«При цьому треба розуміти ще, що ми потрапили в демографічний провал 90-х і початку нульових. Тому нам треба вибудувати грамотну політику залучення фахівців ... Це і навчання, це і залучення, це і мобілізація навіть і непрацюючих пенсіонерів», — сказав він.

Хуснуллін навів як приклад ситуацію з його кар'єри в СРСР: «Коли мені потрібно було вирішувати складні завдання з проєктування метро, ми з усієї території Радянського Cоюзу збирали проєктувальників, які вже в тому числі були на пенсії».

Яким чином пенсіонерів будуть залучати до будівництв, віцепрем'єр РФ не уточнив.

Як повідомляла "ДС", прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що якщо співробітник сфери послуг, якого зобов'язали зробити щеплення від коронавірусу, не хоче робити щеплення — "він просто повинен перестати працювати в сфері послуг".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua