• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Кремль запропонував не працювати тим, хто не хоче робити щеплення від коронавірусу

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що якщо співробітник сфери послуг, якого зобов'язали зробити щеплення від коронавірусу, не хоче щепитись — "він просто повинен перестати працювати у сфері послуг"

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав журналістам, передає "ДС" із посиланням на Медузу.

При цьому Пєсков вважає вакцинацію добровільною.

"В цілому вакцинація дійсно залишається добровільною. Ми з вами вже говорили, що якщо в сфері послуг працює москвич і він повинен зробити щеплення, і він прийняв для себе рішення це щеплення не робити — він просто повинен перестати працювати в сфері послуг. І якщо він хоче, він може шукати собі роботу в іншому місці, яка не повʼязана з тими областями, де ставиться обовʼязкова наявність щеплення", — заявив "голос" Путіна.

Заява Пескова обурила користувачів соцмереж.

"Просто перестань працювати в сфері послуг, бро", "Що він несе?", "Цікаво, а сам пан Пєсков надає послуги з інформування населення як вакцинована людина чи йому потрібно пошукати іншу роботу?" — пишуть у мережі.

Нагадаємо, з 28 червня в Москві в заклади громадського харчування зможуть тільки зайти тільки люди, щеплені від коронавірусу, ті, хто перехворів протягом пів року або має негативний ПЛР-тест, дійсний протягом трьох днів. Також у столиці РФ вирішили усувати від роботи без виплати зарплати співробітників, які відмовилися від вакцинації від коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua