• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

"Відновити контакти": Путін назвав мету зустрічі із Байденом

Президент Росії Володимир Путін назвав мету своєї зустрічі з президентом США Джо Байденом 16 червня у Женеві. Він хоче відновити контакти

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні ТАСС, передає "ДС".

Також російський президент хоче налагодити діалог по напрямкам, що "становлять взаємний інтерес".

Путін заявив в інтервʼю "Росія 1", що у економік Росії і США є взаємна зацікавленість.

"Багато компаній американські хочуть працювати у нас. Їх за вуха витягують з нашого ринку, вони поступаються місцем конкурентам. Це що, йде хіба на користь американській економіці?" — сказав він.

Метою саміту Росії і США Путін назвав відновлення особистих контактів, відносин, налагодження діалогу та створення співпраці по напрямкам, які представляють взаємні інтереси.

Нагадаємо, 16 червня в Женеві Джо Байден проведе двосторонній саміт з Володимиром Путіним.

За даними ЗМІ, Байден планує дати "жорсткий сигнал" Володимиру Путіну щодо агресії Росії в Україні та кібератак і продемонструвати йому "єдиний фронт" проти його згубної політики.

Як заявляв колишній посол США в Україні Вільям Тейлор, Байден на зустрічі з Путіним не укладатиме жодних угод по Україні. Як заявив голова МЗС Дмитро Кулеба, Україна не переймається щодо майбутніх переговорів Байдена та Путіна, адже наша принципова позиція — не сприймати жодних домовленостей, досягнутих за спиною України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua