• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Вірменія визнала державність Палестини: реакція Ізраїлю

Міністерство закордонних справ Вірменії заявило, що Єреван визнає Палестину як державу, відзначивши катастрофічну гуманітарну ситуацію в Секторі Гази і військовий конфлікт між воєнізованим палестинським угрупуванням ХАМАС і Армією оборони Ізраїлю

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється у заяві МЗС Вірменії, передає "ДС".

"Республіка Вірменія щиро зацікавлена у встановленні миру та стабільності на Близькому Сході, довгострокового миру між єврейським та палестинським народами. На різних міжнародних майданчиках ми завжди виступали за мирне та всеосяжне врегулювання палестинського питання та продовжуємо підтримувати вирішення ізраїльсько-палестинського конфлікту на основі принципу "двох держав". Ми переконані, що це єдиний спосіб гарантувати, що палестинці та ізраїльтяни зможуть втілити у життя свої легітимні устремління. На підставі вищевикладеного Республіка Вірменія підтверджує свою відданість міжнародному праву, принципам рівності, суверенітету та мирного співіснування народів та визнає Державу Палестину", – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, після заяви Вірменії МЗС Ізраїлю викликало посла Вірменії в Тель-Авіві "на бесіду з доганою", передає агентство "Новости-Армения".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua