• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Вивів у глибокий тил: Терорист Гіркін розкритикував Шойгу за збереження життя тувинцям

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрелков) звинуватив міністра оборони РФ Сергія Шойгу, який за походженням є тувинцем, що той нібито навмисно вивів у "глибокий тил" усіх представників республіки Тува, щоб уникнути їх ліквідації на фронті

Сергій Шойгу
Сергій Шойгу
Реклама на dsnews.ua

Про це терорист Гіркін написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Бідолашних нещасних тувинців, які зазнали суттєвих втрат "двохсотими" і "трьохсотими" в результаті міжусобних п'яних бійок із застосуванням холодної зброї і почавших бунтувати при першій (і останній) спробі відправити їх банду на передову — "облизали з усіх боків" і відправили з неглибокого тилу на відпочинок у глибокий. Цілих два заступники міністра оборони (включно з Євкуровим) приїхали і "розбиралися з образою маленького, але гордого народу" і прийняли — за результатами — таке чудове рішення. І нема чого тут дивуватися — не для того Фанерний Маршал формує і озброює орди своїх одноплемінників, щоб витрачати їх на фронті. Вони йому ще знадобляться", — заявив Гіркін.

Зазначимо, раніше український журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Telegram-каналі поширив кілька роликів, на яких можна побачити звернення мобілізованих із Туви до свого губернатора. У ньому вони скаржаться на знущання з боку бойовиків "ДНР". Також російські окупанти з Туви виклали кадри самих знущань. Глава Туви Владислав Ховалиг відреагував на ролик і перервав свою робочу поїздку Сибіром, щоб розібратися в НП.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua