• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Міноборони Білорусі привело у повну готовність танкові та артилерійські бази: призвали резервістів

Реклама на dsnews.ua

Міноборони Білорусі в рамках чергового етапу перевірки готовності армії країни привело в повну бойову готовність танкові та артилерійські бази, а також почало призов військовослужбовців запасу

Так, міністерство перевело у вищий ступінь бойової готовності 1868 у артилерійську базу озброєння, 969-ю базу резерву танків і 3620-у артилерійську базу озброєння, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

"Завершиться перевірка участю військових частин в командно-штабному навчанні з органами військового управління, військовими частинами і організаціями технічного забезпечення", — йдеться в повідомленні міноборони Білорусі.

УНІАН уточнює, що резервісти візьмуть участь в командно-штабних навчаннях. Як довго вони триватимуть, не уточнюється. Заходи проводяться в рамках перевірки боєготовності білоруських збройних сил.

Нагадаємо, де-факто президент країни Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь вимушено розгорнула практично половину своєї армії на західних кордонах через "недружні кроки з боку блоку НАТО".

    Реклама на dsnews.ua