• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Влада Індонезії підписала зобов'язання на саміті ООН і відразу в них засумнівалася

Індонезія засумнівалася в обіцянці покінчити з вирубкою лісів до 2030 року, яку влада країни підписала на кліматичному саміті COP26

Влада Індонезії підписала зобов'язання на саміті ООН і відразу в ньому засумнівалася;
Влада Індонезії підписала зобов'язання на саміті ООН і відразу в ньому засумнівалася;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні The Guardian, передає "ДС".

Міністр навколишнього середовища та лісового господарства Сіті Нурбая Бакар раптом назвала зобов'язання примусом і заявила, що воно є "недоречним і несправедливим".

"Примус Індонезії до нульової вирубки лісів у 2030 році явно недоречний і несправедливий", — заявила міністр.

За її словами, Індонезія "не може того, що не може зробити" і основним пріоритетом країни є розвиток.

Вона навела у приклад ліси, які необхідно вирубати для будівництва нових доріг. Також вона зазначила, що деякі ліси необхідно буде вирубати для вирощування продовольчих культур.

"Природні багатства Індонезії, включаючи ліси, повинні управлятися з метою їх використання відповідно до принципів сталого розвитку", — вважає вона.

Заступник Міністра закордонних справ Індонезії Махендра Сірегар також заявив, що підписання Угоди про нульову вирубку лісів було "помилковим і таким, що вводить в оману".

Відзначимо, що Індонезія є домом для третьої за величиною площі у світі для тропічних лісів. Однак з 1960-х років половина лісів була вирубана нелегальними лісорубами.

Як писала "ДС", на саміті з клімату COP26 у Глазго (Шотландія) більше 40 країн, в яких використовується вугілля, зобов'язалися відмовитися від викопного палива. Серед них є й Україна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua