• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Влада Швеції заборонила Tetra Pak постачати продукцію до Росії

Шведська Національна рада з питань торгівлі відмовила компанії Tetra Pak у постачанні продукції пакувального заводу в Росії

Реклама на dsnews.ua

З відповідним проханням Tetra Pak звернулася до шведської влади, аргументуючи необхідність обійти санкції Євросоюзу "з гуманітарних міркувань", передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

Проте Національна рада з питань торгівлі Швеції відмовила Tetra Pak у задоволенні прохання, зазначивши, що компанія "не довела з достатньою переконливістю, що експорт та постачання необхідні з гуманітарних міркувань".

"Ми оцінюємо, які можливості для оскарження тепер надає нам це рішення. Звісно, ми дотримуємось думки, що зупинка експорту матиме наслідки під гуманітарним кутом зору", – повідомили у Tetra Pak.

Tetra Pak стверджує, що 4% її глобальної торгівлі припадало на Росію, а на російському ринку компанія забезпечувала упаковку для 70% упаковок молока та соків.

У березні повідомлялося, що найбільший у РФ постачальник пакувальної продукції Tetra Pak тимчасово відмовиться від випуску дволітрових упаковок для вина та напоїв та зосередить зусилля на виробництві упаковки для дитячого харчування та молока через дефіцит низки комплектуючих.

Як повідомляла "ДС", китайська компанія Huawei почала закривати свої офіційні точки продажу у Росії.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua