• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Франції розпочато розслідування після заяв Путіна про Навального

Реклама на dsnews.ua

У Парижі почали розслідування у зв'язку з витоком розмови президентів Франції та Росії про російського опозиціонера Олексія Навального

Про це повідомила пресслужба міністерства закордонних справ Франції, передає "ДС".

"Будь-який витік внутрішніх конфіденційних документів недопустима. З цієї причини ми утримуємося від коментарів. Ведеться розслідування", — йдеться в повідомленні на сайті відомства.

При цьому там не стали спростовувати представлені в публікації факти. Там лише відзначили, що Макрон хотів встановити з Росією діалог "в дусі відвертості і вимогливості", який покликаний врегулювати всі питання, в тому числі ті, які стосуються безпеки.

Як писала "ДС", кілька днів тому французька газета Le Monde розповіла подробиці діалогу Макрона і Путіна, в ході якого французький президент попросив колегу пояснити, чому в Росії досі не розслідують отруєння Олексія Навального. У відповідь, стверджує видання, Володимир Путін став "множити удавані докази" і припустив, що політик отруїв себе сам. Інформацію газета отримала від неназваного джерела. Незабаром сам Навальний з іронією відреагував на "одкровення" Путіна.

Нагадаємо, 2 вересня німецька влада офіційно підтвердила, що російського опозиціонера Олексія Навального було отруєно отрутою класу "Новічок". 14 вересня хімічні лабораторії Франції та Швеції також підтвердили отруєння Навального речовиною цього класу. Своєю чергою російська сторона всіляко заперечує наявність в організмі опозиційного політика небезпечних речовин.

    Реклама на dsnews.ua