• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Франції через більш, ніж пів року відкрилися кафе, ресторани і магазини

У Франції від сьогодні, 19 травня, барам, кафе і ресторанах вперше з жовтня минулого року дозволили відкривати свої тераси для відвідувачів

Реклама на dsnews.ua

Також сьогодні відновлюють роботу всі магазини (досі працювали тільки "основні" магазини), кінотеатри, музеї, театри, не криті спортивні споруди і тренажерні зали, за винятком надзвичайних обставин, передає "ДС" з посиланням на The Guardian.

За даними видання, останні декілька днів власники закладів, де немає відкритої тераси, будували її навіть на тротуарах і на паркувальних місцях.

Повідомляється, що влада Парижа закликали до "терпимості і терпіння" роздратованих місцевих жителів, які були незадоволені будівельними роботами на вулицях міста. При цьому власникам барів, кафе і ресторанів нагадали про виняткові правила, які введені до 1 липня.

Згідно з ними, власники повинні підписати і демонструвати "хартію" належної поведінки, обіцяючи, серед іншого, не перекривати тротуари, обмежувати шум і гарантувати чистоту громадського простору, яке вони займають. Їм також заборонено користуватися пластиковими стаканами або столовими приборами, а також використовувати газові або електричні обігрівачі для тераси.

У кожній групі столів допускається не більше шести осіб, хоча, згідно з карантинним правилами, в громадському місці можуть збиратися до 10 осіб. Маски залишаються обов'язковими для всіх закритих громадських приміщень і на вулицях великих міст.

Крім того, на дві години скоротили загальнонаціональну комендантську годину. Тепер вона буде діяти з 21:00 до 6 ранку. Вийти на вулицю в ці години можна лише за спеціальною перепусткою з обґрунтуванням причини.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua