• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

ВООЗ поскаржилася на втому від коронавірусу в Європі

Реклама на dsnews.ua

Всесвітня організація охорони здоров'я звернулася із закликом до урядів країн Європи, щоб вони боролися з наростаючою втомою своїх громадян від пандемії коронавірусу та карантину, що послідував за нею

Про це заявив директор Європейського відділення ВООЗ Ханс Клюге, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

"На основі сукупних даних опитувань країн регіону ми можемо відзначити, що не дивно, що втома респондентів зростає. Зараз підраховано, що вона досягла більш 60% в деяких випадках", — йдеться в заяві Клюге, який відзначає, що населення принесло "величезні жертви" за вісім місяців від перших випадків захворювання COVID-19.

"Ціна була неймовірною і вимотала нас всіх, де б ми не жили і чим би не займалися. За таких обставин легко і природно відчувати себе млявим і невмотивованим", — заявив він.

Щоб протистояти цій "втомі", за словами Клюге, влада повинна прислухатися до громадськості та створювати разом з нею відповіді, щоб продовжувати боротьбу з пандемією, рівень передачі якої залишається високим по всій Європі.

"Ми повинні задовольняти наші потреби новими та інноваційними способами. Давайте будемо творчими і сміливими, щоб досягти цього", — сказав Клюге.

Згідно із таблицею спостереження організації, в європейській зоні ВООЗ, що включає 53 країни, включаючи Росію, зареєстровано понад 6,2 млн офіційних випадків захворювання і майже 241 000 смертей, повʼязаних з вірусом.

Нагадаємо, станом на 06.50 6 жовтня (по Києву) у світі зафіксовано 35 414 0716 випадків зараження коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua