• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Війна у Секторі Газа: сторони повідомили про кількість жертв

За тиждень збройного конфлікту в Секторі Газа були вбиті 149 палестинців, четверо з них — за останню добу. Ізраїль повідомляє про 10 загиблих зі свого боку

Реклама на dsnews.ua

За даними палестинської сторони, вже було вбито щонайменше 149 осіб, в тому числі 41 дитина, передає "ДС" з посиланням на BBC.

У свою чергу Ізраїль повідомив про 10 загиблих, в тому числі двох дітей.

За словами представників палестинського міністерства охорони здоровʼя, щонайменше чотверо палестинців були вбиті в результаті нових ударів по Газі. Серед загиблих — лікар-невролог, а його дружина і дочка отримали поранення.

У ранковому зведенні в неділю Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) у Twitter повідомила, що минулої ночі палестинці запустили приблизно 120 ракет у бік Ізраїлю. При цьому близько 11 з них навіть не долетіли до лінії зіткнення і впали на території Сектора Газа.

Як писала "ДС", наразі між Ізраїлем і Сектором Газа тривають бойові дії. Вони були викликані зіткненнями в мечеті Аль-Акса в Єрусалимі між палестинцями та ізраїльською поліцією. Раніше повідомлялось, що з початку палестино-ізраїльського конфлікту в Секторі Гази загинули більше 120 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua