• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Попереду всієї планети": Лукашенко з ранку поквапився привітати Путіна з днем народження

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко привітав президента Росії Володимира Путіна з днем народження раніше, ніж в попередні роки

Про це йдеться в повідомленні "Радіо Свобода", передає "ДС".

Привітання було опубліковано на сайті державного інформаційного агентства БелТА о 7:00 7 жовтня — раніше, ніж у попередні роки. За останні пʼять років новини про привітання виходили між 7:11 та 9:48.

У самому вітанні йдеться: "Внутрішня і зовнішня політика, що проводится під вашим керівництвом, спрямована на ефективний соціально-економічний розвиток Росії, підвищення її авторитету і впливу в світі, користується широкою і безсумнівною підтримкою громадян. Яскравим підтвердженням цього є підсумки виборів в єдиний день голосування 13 вересня 2020 року".

Олександр Лукашенко також зазначив, що високо цінує Путіна "як надійного друга Білорусі та послідовного прихильника розширення інтеграційних процесів на лінії Союзної держави, які в повній мірі відповідають намірам двох братніх народів спільними зусиллями будувати гідне майбутнє".

"Переконаний, що відносини стратегічного партнерства між Білоруссю і Росією, в основі яких лежать багаторічні традиції дружби, солідарності та взаємної підтримки, будуть і надалі ефективно розвиватися", — заявив Лукашенко

Він також побажав Путіну "міцного здоровʼя, звершення всіх планів і нових досягнень на найвищій державній посаді".

Як писала "ДС", всі кандидати в керівники областей РФ від правлячої партії "Єдина Росія" здобули перемоги в своїх регіонах в єдиний день голосування 13 вересня.

    Реклама на dsnews.ua