• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

WADA забрала акредитацію у московської антидопінгової лабораторії

Виконком Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) схвалив відкликання дозволу московської антидопінгової лабораторії проводити аналіз проб крові для паспортів спортсменів

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в пресрелізі WADA, передає "ДС".

Виконком організації шляхом циркулярного голосування прийняв рекомендацію дисциплінарного комітету про скасування статусу "схвалений" для московської лабораторії по проведенню тестування крові для дослідження біологічних паспортів спортсменів. Таке рішення прийнято через невідповідність лабораторії Міжнародного стандарту для лабораторій (ISL) і його етичного кодексу.

"Московська лабораторія, діяльність якої вже була припинена з січня 2020 року, була негайно повідомлена про рішення виконкому", — наголошується в релізі.

В організації підкреслили, що московська лабораторія як і раніше не має права виконувати будь-яку роботу, пов'язану з аналізом зразків крові або будь-якою іншою формою антидопінгового аналізу.

Відзначається, що московська лабораторія може протягом 21 дня оскаржити це рішення в Спортивному арбітражному суді (CAS).

Як повідомляла "ДС", у грудні 2019 року виконком Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) одноголосно рекомендував організації позбавити Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) статусу відповідності Всесвітньому антидопінговому кодексу після низки допінгових скандалів за участю спортсменів з цієї країни.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua