• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Єдиний простір": Путін і Лукашенко узгодили 28 програм по об'єднанню

Росія і Білорусь узгодили всі 28 союзних програм двох держав, зокрема створення єдиного платіжного простору

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив президент Росії Володимир Путін за підсумками зустрічі з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Мова йде про 28 так званих союзних програмах, які націлені на уніфікацію законодавства Росії і Білорусі в різних областях економіки, на вирівнювання умов діяльності господарюючих субʼєктів двох країн, побудова єдиних фінансових і енергетичних ринків, транспортного простору, формування та реалізацію загальної промислової і сільськогосподарської політики. І сьогодні хотів би із задоволенням відзначити, що узгоджені всі 28 програм", — сказав Путін.

За його словами, засідання Вищої державної ради "Союзної держави" Росії і Білорусі, на якому планується затвердити союзні програми, пройде до кінця 2021 року.

"Завтра мається на увазі схвалити їх на засіданні Ради міністрів "Союзної держави" в Мінську, після чого вони будуть винесені на затвердження Вищої державної ради "Союзної держави", засідання якої планується провести до кінця поточного року", — уточнив російський лідер.

Він пояснив, що домовився з Лукашенком "подивитися графіки і визначити більш-менш (відповідну) дату".

Путін повідомив, що Росія і Білорусь планують інтегрувати національні платіжні системи та створити єдиний простір в рамках "Союзної держави".

Путін зазначив, що частина з розроблених союзних програм спрямована на гармонізацію податкового та митного законодавства двох країн.

"Визначено загальні орієнтири формування в перспективі єдиної грошово-кредитної політики. Здійснення валютного регулювання, інтеграція національних платіжних систем і створення загального платіжного простору в рамках "Союзної держави", — сказав російський лідер.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua