• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Єлизавета II в парламенті розповість, як уряд Британії планує боротися з наслідками пандемії

Королева Великої Британії Єлизавета II в парламенті країни представить план уряду Бориса Джонсона по боротьбі з наслідками пандемії коронавірусу

Єлизавета II
Єлизавета II / Joel Rouse
Реклама на dsnews.ua

У промові, написаній урядом, королева представить законопроекти, які міністри мають намір прийняти в наступному році, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Ретельно продумана церемонія виступу Єлизавети II, яка відкриє парламентську сесію, в цьому році буде включати в себе маски для обличчя, соціальне дистанціювання і меншу кількість гостей.

У промові будуть викладені пріоритети політики Джонсона, який планує відновлення Британії після пандемії COVID-19. Джонсон прагне виконати обіцянки, дані виборцям в 2019 році, про створення нових можливостей для знедолених регіонів і спільнот. Це відбувається тоді, коли британська програма вакцинації значно випереджає більшість країн, а поширення вірусу знаходиться на низькому рівні.

У промові буде оголошено про реформи в системі освіти, в тому числі про ті зміни, які допоможуть дорослим отримати доступ до навчання протягом усього життя. Міністри вважають, що це є ключем до перебудови британської робочої сили і поліпшення її можливостей для адаптації до нових технологій в таких областях, як зміна клімату.

Промова королеви зазвичай триває близько 10 хвилин і доповнюється безліччю документів, що містять докладні відомості про законодавчі пропозиції, плани консультацій та інших політичних документах.

Очікується, що в ній будуть детально викладені плани нових правил надання притулку, реформи системи соціальної допомоги та оголошено обіцянку скасувати законодавство, що обмежує повноваження уряду про призначення нових виборів.

Нагадаємо, в Англії з 12 квітня всі магазини змогли знову відкритися, відновили роботу салони краси, а члени однієї сімʼї можуть відпочивати в межах цієї частини Британії в приміщеннях з власною кухнею. Тренажерні зали, басейни, бібліотеки і зоопарки також знову запрацювали.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua