• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Євро-2020: російський депутат припустив, що збірну РФ перед матчем з Бельгією отруїли

Лідер партії «Комуністи Росії», депутат муніципальної Ради «Смольнинський» Сергій Малинкович упевнений, що перед матчем Євро-2020 проти збірної Бельгії російських футболістів могла чимось опромінити або напоїти третя сторона

Сергій Малинкович
Сергій Малинкович / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів в виданню, Sport24, передає "ДС".

Так, в суботу, 12 червня, збірна Бельгії на "Газпром Арені" в Санкт-Петербурзі обіграла збірну Росії з рахунком 3: 0.

«Рахунок 0:3 для мене шокуючий. Дуже сильно підвели хлопці в день Росії. Звичайно, вся збірна знала про цей день, тому вони повинні були краще готуватися", — розповів депутат.

Він також згадав про випадок з російською тенісисткою Яною Сизикова, яка була затримана 4 червня в Парижі за підозрою в шахрайстві.

"Але знаєте, хочу сказати одну річ. Якби програли кілька років тому, сказали б« ну програли і програли». Тобто не стали б заглиблюватися в одну єдину поразку. Але зараз, після історії з нашю тенісисткою Яною Сізіковою, яку просто за якимось абсурдними звинуваченнями затримали в Парижі, я вже нічому не здивуюся", — розповів Малинкович.

Він також вважає, що, "потрібно відновити радянську традицію — на кожен матч з командою повинні їздити п'ять співробітників ФСБ".

"Найкраще, щоб чекісти були впроваджені до складу команди, і ніхто не знав, хто він насправді. Коротше, в збірній має бути людина, відповідальна за морально-політичну обстановку", — упевнений депутат.

Малинкович додав, що, за підсумками матчу з Бельгією, "потрібно зробити висновки і провести розслідування".

"Якщо з'ясується, що ніхто їх не труїв і не опромінював, то тренер повинен бути замінений, а футболісти — позбутися преміальних за цю гру", — розповів Малинкович.

За його словами, "в матчах з Данією і Фінляндією команда повинна спокутувати провину кров'ю».

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua