• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Євросоюз ускладнить отримання візи для чиновників режиму Лукашенка

Рада Євросоюзу у вівторок офіційно ухвалила рішення призупинити дію угоди про спрощення візового режиму між ЄС та Білоруссю, як рекомендувала зробити Європейська комісія раніше цього року

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Ради ЄС, передає "ДС".

"Рада сьогодні ухвалила рішення про часткове призупинення дії угоди про спрощення візового режиму між ЄС та Білоруссю. Це рішення є відповіддю на гібридну атаку, що триває з боку білоруського режиму", — пише пресцентр.

Зупинення дії угоди стосується положень, які скасовують вимоги щодо документального підтвердження, регулюють видачу багаторазових віз та знижують збори за подання заяви на отримання візи. Ці положення застосовуються до посадових осіб режиму Білорусі.

Це рішення не вплине на звичайних громадян Білорусі, які, як і раніше, користуватимуться тими самими пільгами за угодою про спрощення візового режиму, що й нині, запевнили у Раді ЄС.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві закордонних справ Білорусі заявили, що країна припиняє свою участь в ініціативі Європейського Союзу "Східне партнерство".

Глава Європейської Ради Шарль Мішель заявив, що рішення Мінська призупинити участь в ініціативі ЄС "Східне партнерство" стало ще одним кроком білоруської влади до зростання напруженості в регіоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua