• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

З Придністров'я почали тікати "потенційні мобілізовані", – ГУР

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що потенційні мобілізовані почали активно покидати територію "Придністровської Молдовської республіки"

Парад військових в окупованому Тирасполі, столиці Придністров'я (2015 рік)
Парад військових в окупованому Тирасполі, столиці Придністров'я (2015 рік)
Реклама на dsnews.ua

Про це Юсов сказав у коментарі Укрінформу, передає "ДС".

"Наявного контингенту російських сил в так званій ПМР, а насправді окупованій частині Молдови, не достатньо для ефективних наступальних дій з придністровського напрямку на Україну. Але що стосується провокацій, вони можливі. Неодноразово говорилось, і це не секрет, що відповідь на подібні провокації буде і буде рішучою", — зазначив він.

За його словами, влада Молдови застерігала ПМР від порушень законодавства, тому населення Придністров’я та військові ПМР з російським громадянством, добре поінформовані про наслідки.

На питання, чи знають військові на території ПМР, як діяти у разі заклику Кремля розпочати військові провокації, Юсов відповів: "Вони знають, що їм робити, саме тому сьогодні потенційні мобілізовані активно виїжджають з території Придністровської Молдовської республіки".

Нагадаємо, секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що Російська Федерація має план, щоб створити додаткову точку напруги для України. Він повʼязаний із дискредитацією і заколотом на території Молдови.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua