• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Затримання Джорджа Флойда: ЗМІ оприлюднили шокуюче відео з реєстратора копів (18+)

Реклама на dsnews.ua

В американських ЗМІ з'явився відеозапис затримання афроамерикацнца Джорджа Флойда з поліцейського відеореєстратора. Вбивство силовиками Флойда у подальшому призвело до масових протестів в США

Уточнюється, що даний відеозапис оприлюднило видання Daily Mail, передає "ДС".

Видання не вказує, як отримало цей відеозапис, однак CNN і NBC News підтверджують, що ці кадри показували на засіданні суду 15 липня.

Опубліковані кадри зроблені офіцерами Томасом Лейном і Олександром Куенгом, яких разом з Ту Тао і Дереком Шовином звинувачують у причетності до вбивства Флойда 25 травня в Міннеаполісі. В той день поліцейські приїхали на виклик власника магазину, який запідозрив Флойда в оплаті пачки цигарок підробленою 20-доларовою купюрою.

Перед затриманням Флойд сидів у своїй машині, яка була припаркована неподалік від магазину. На записі видно, як один з поліцейських майже відразу направляє на Флойда пістолет, після чого його витягують з машини і заковують у кайданки.

Далі поліцейські намагаються змусити Флойда сісти на заднє сидіння службової машини, поки він плаче, кричить, просить не стріляти в нього, скаржиться на клаустрофобію і тривожність. У машині Флойд каже, що йому нема чим дихати. У результаті поліцейські витягують його з машини на землю.

Нагадаємо, Флойд помер у лікарні після того, як поліцейський Шовин притиснув його шию коліном до асфальту і протримав його в такому положенні близько восьми хвилин. Загибель Флойда стала причиною масових протестів в десятках міст США, які в деяких штатах супроводжувалися зіткненнями з поліцією, підпалами, погромами і стріляниною.

    Реклама на dsnews.ua