• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Захід має зробити вибір: російський газ чи захист України, — Джонсон

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що Захід незабаром має зробити вибір між захистом України та "російськими вуглеводнями"

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон;
Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання The Guardian, передає "ДС".

На думку Джонсона, президент РФ Володимир Путін може серйозно поставитися до обмеження постачання трубопроводами, які проходять через Східну Європу, якщо Захід сигналізує про свій намір захищати Україну.

"Коли наші польські друзі попросили нас допомогти впоратися з кризою на їхньому кордоні з Білоруссю, ми швидко відреагували. І ми сподіваємося, що наші друзі зрозуміють, що незабаром доведеться зробити вибір між напрямком все більшої кількості російських вуглеводнів у гігантські нові трубопроводи та захистом України та відстоюванням справи миру та стабільності", — сказав Джонсон.

Крім того, британський прем'єр звинуватив самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка у спробі спровокувати міграційну кризу на кордоні з Польщею, аби підірвати європейську єдність.

Як писала "ДС", спецслужби західних країн мають дані про "високу ймовірність" спроб Росії дестабілізувати ситуацію в Україні найближчої зими, у тому числі й шляхом військового вторгнення вже цієї зими.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua