• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Закон про нові санкції через "Північний потік-2" внесений до Сенату США

Реклама на dsnews.ua
На розгляд Сенату США внесено законопроект "Про енергетичну безпеку Європи", що передбачає розширення санкцій щодо компаній, причетних до будівництва магістрального газопроводу "Північний потік-2"

Про це повідомив один з авторів документа, сенатор-республіканець Джон Баррассо, передає "ДС".

"Трубопровід "Північний потік-2" - це російська пастка. Це робить Європу і наших союзників більш залежними від Росії і більш схильними до російському впливу. Ми зобов'язані блокувати всі російські зусилля для завершення цього небезпечного проекту трубопроводу. Наш законопроект розширює цільові санкції щодо тих, хто бере участь у будівництві цього газопроводу. Ці санкції не дозволять Росії посилити свій геополітичний зброю", - заявив сенатор Баррассо.

На підтримку законопроекту також висловилися інші сенатори.

"Існує двосторонній і двопалатний консенсус, що російський газопровід "Північний потік-2" становить критичну загрозу національній безпеці Америки і не повинен бути завершений. У минулому році обидві партії і обидві палати Конгресу зібралися, щоб прийняти мій і сенатора Шехіна двопартійний законопроект про захист енергетичної безпеки Європи. Тим не менше, Путін продовжує намагатися обійти ці санкції", - сказав сенатор Тед Круз.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо про підготовку в США законопроекту про розширення санкцій проти будівництва "Північного потоку-2", які не дозволять добудувати газопровід.

    Реклама на dsnews.ua