• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Заради чого з росіян зняли санкції: став відомий результат візиту Нуланд до Москви

Дипломати США і Росії домовилися про проведення ще одного раунду переговорів щодо обмежень на роботу посольств в Москві і Вашингтоні

Заради чого з росіян зняли санкції: став відомий результат візиту Нуланд до Москви
Заради чого з росіян зняли санкції: став відомий результат візиту Нуланд до Москви
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на брифінгу у Вашингтоні речник Держдепартаменту США Нед Прайс, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

"Ми погодилися на ще один раунд переговорів, і ми сподіваємося, що продовження переговорів може призвести до прийняття рішення, щоб наша місія в Москві могла відновити свою нормальну діяльність", — сказав Прайс.

За його словами, наступні обговорення будуть йти на нижчому дипломатичному рівні, ймовірно, на рівні заступника помічника державного секретаря.

"Але ми дуже сподіваємося, що ці обговорення принесуть плоди, тому що ми дійсно хочемо відкритих каналів зв'язку з Москвою. Ми дійсно вважаємо, що повністю укомплектоване чи адекватно укомплектоване посольство в Москві важливо для нашої мети щодо забезпечення вільного потоку інформації для відповідального управління двосторонніми відносинами з Москвою", — додав американський політик.

Він зазначив, що візит Нуланд в Москву був "корисним, на її зустрічах було відкрите обговорення".

"Наша позиція щодо кадрового забезпечення нашої місії залишається твердою. Ми очікуємо паритету за штатним розкладом і очікуємо візової взаємності. Повинна бути справедливість, повинна бути гнучкість з російської сторони, якщо ми хочемо досягти рівноправної угоди, і саме цього ми і добиваємося", — підсумував Прайс.

Нагадаємо, Нуланд перебуває у санкційному списку РФ і в обмін на нинішній візит до Москви США погодилися зняти санкції з кількох росіян.

Імена виключених зі списку не оголошувалися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua