• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Нуланд, яка перебуває під санкціями РФ, їде до Москви на переговори

Заступниця держсекретаря США з політичних справ Вікторія Нуланд, яка перебуває під санкціями РФ, 11 жовтня відправиться з візитом до Росії для обговорення низки двосторонніх, регіональних і глобальних питань

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється на сайті Державного департаменту США, передає "ДС".

"Вікторія Нуланд 11 жовтня перебуватиме в Москві (Росія), де зустрінеться з високопосадовцями, а також іншими особами для обговорення низки двосторонніх, регіональних і глобальних питань", — сказано в повідомленні.

Водночас не уточнюється, які саме питання виноситимуться на обговорення.

Також повідомляється, що 14 жовтня Нуланд відправиться в Бейрут (Ліван), де зустрінеться з представниками уряду та громадськості.

15 жовтня заступник держсекретаря відправиться в Лондон (Велика Британія), де обговорить низку глобальних питань, повідомили в Держдепі.

Раніше про можливість візиту Нуланд до Москви повідомляв російський "Комерсант".

За даними видання, з Нуланд, скоріш за все, зустрінуться заступники міністра закордонних справ РФ Сєргєй Рябков і Андрєй Руденко. Перший курує в російському МЗС відносини зі США, а другий – весь пострадянський простір, включно з Україною. 

Не виключена зустріч Нуланд із заступником глави адміністрації президента РФ Дмітрієм Козаком, який курує від Кремля переговори по Донбасу у Тристоронній контактній групі, йшлося в публікації.

Відзначимо, Вікторія Нуланд перебуває у "чорному списку" РФ, який передбачає заборону на в'їзд до цієї країни. Список став відповіддю на персональні санкції США проти Росії. 

Нагадаємо, у вересні Вікторія Нуланд приїжджала до Києва, де заявила, що Сполучені Штати Америки готові до участі і в Нормандському форматі, і в паралельному з ним процесі. Також вона запевнила у повній підтримці України, що є стратегічним інтересом США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua