• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Жириновський запропонував розмістити на формі збірної РФ Україну в складі Російської імперії

Лідер російської партії ЛДПР Володимир Жириновський зухвало прокоментував нову форму української збірної з футболу

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації "Спорт-Експрес", передає "ДС".

"Від того, що Україна назве Крим своїм, він таким, звичайно, не стане. Крим століттями був частиною Росії, колискою російського православ'я, і останні 7 років він, на щастя, знову в складі нашої країни. А від того, що в Києві хтось буде повторювати інше — нічого не зміниться. Я би хіба що запропонував їм розфарбувати форму в червоний колір і додати на неї серп і молот, адже саме комуністи передали Крим ними ж створеній державі Україна", — заявив Жириновський.

У відповідь лідер ЛДПР запропонував зобразити на російській спортивній формі карту Російської імперії, "яка повністю включала всю сучасну територію України".

При цьому він укотре відзначився абсурдною заявою про те, що до 1917 року навіть слова "Україна" не існувало, а українською мовою, яку політик назвав "сумішшю російської та польської мов", говорили тільки в глухих селах.

Як повідомляла «ДС», національна збірна України виступатиме на Євро-2020 в новій формі, на якій, зокрема, зображені обриси України, включаючи окуповані Росією Кримом і території на сході, контрольовані підтримуваними нею бойовиками. Також на футболці присутні гасла «Слава Україні!» і «Героям слава!».

Європейський футбольний союз заявив, що форма збірної України з футболу відповідає його вимогам. УЄФА затвердив форму нашої збірної ще перед початком Євро-2020. При цьому росіяни у нестямі від люті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua