• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроекты

Про користь сексу під час наукових експериментів

Сьогодні в Росії радість. Вчений Василь Канцлер доповів, що розкрив таємницю сперматозоїдів, які рухаються проти течії
Реклама на dsnews.ua

Безумовно, це відкриття, мабуть, велике і необхідне для поступу науки. Проте, для обивателя, більш цікавою має бути розповідь самого Канцлера про те, як це відкриття відбулося.

"Был выходной день, и в лабораторию зашла моя подруга. Ей стало скучно, и она попросила посмотреть в микроскоп на что-нибудь необычное, поэтому мне пришлось импровизировать. В лаборатории имелись только образцы спермы", - розповів Канцлер, виданню Газета.ру.

Далі справа була вже за технікою. Як сповістив Канцлер "перемещаясь против потока вблизи поверхности раздела сред, где течение относительно невелико, головка сперматозоида ощущает меньшее воздействие, чем кончик хвоста. Ученый считает, что это именно та сила, которая направляет клетку против течения".

Отже, уявляєте собі історію. Вихідний день. Заходить до Вас в наукову лабораторію Ваша подруга і просить показати щось цікавеньке. А Ви їй і кажете: "кохана, давай подивимося в мікроскоп на чужу сперму". Вона радіє, дивиться, а потім до вас доходить, чого сперматозоїди рухаються проти течії.

Це Вам не якесь ньютонівське яблуко.

    Реклама на dsnews.ua