Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Квадратний метр - революцiя у свiтi нерухомості ®

Понедельник, 22 Декабря 2014, 14:30
15 грудня 2014 року на ринку нерухомості України розпочав роботу найпотужніший сервіс житлової нерухомості «Квадратний метр»

Уже сьогодні він доступний для жителів Львова, Вінниці та Хмельницького. У намірах засновників проекту - розпочати роботу сервісу в Києві та інших містах України вже на початку 2015 року.

"Квадратний метр" створений, щоб задовольнити потреби всіх громадян України, які потребують житло, але мають обмежені фінансові можливості для його придбання. Сервіс зацікавить і тих, хто хоче збільшити свої заощадження. Механізм роботи двох видів сервісу "Квадратний метр" простий і прозорий.

Клієнти, зацікавлені у придбанні квартири через сервіс "Квадратний метр", обирають для себе програму "Скарбничка". Вона допоможе накопичувати квадратні метри протягом необмеженого часу і згодом перетворити їх в омріяне житло у сучасному об'єкті нерухомості в будь-якому з 13 міст України.

Для клієнтів, які хочуть примножити свої заощадження за допомогою сервісу "Квадратний метр", створена програма "Трейдер". Вона надає можливість заробляти на зростанні цін, купуючи-продаючи квартири. Зазвичай різниця в ціні квадратного метра площі на початковій і кінцевій стадії будівництва становить 2-3,5 тис. грн. Вона і є прибутком клієнта.

Один із прикладів роботи за програмою "Трейдер": клієнт купує квадратні метри, вкладає їх у обраний об'єкт нерухомості, що знаходиться на початковій стадії будівництва. Через п'ять місяців продає їх на фінальній стадії зведення будинку за підвищеною ціною, у чому йому з радістю допоможуть менеджери центрів продажу, і отримує прибуток за рахунок різниці в ціні.

І це ще не всі переваги роботи з сервiсом. Вартість одного квадратного метра площі для учасників становить 6014 грн. Такий рiвень ціни визначений наказом Мiнрегiонбуду i є середньозваженим в Україні.

Отже, проект "Квадратний метр" створений, щоб забезпечити українців гідним житлом у сучасних новобудовах, дати змогу збільшити свої заощадження, захистити накопичені гроші від девальвації гривні в нестабільній ситуації, що склалася сьогодні в Україні.

Тож долучайтеся до проекту "Квадратний метр" за цікавими саме для вас умовами. Вкладайте гроші у надійну валюту - квадратний метр.

Детальніше ознайомитися із програмами сервісу ви можете, завітавши на веб-сторінку www.1meter2.com або до центрів продажу партнерів проекту: "Галерея нерухомості", "Набережний квартал", розташованих у Львові, Вінниці та Хмельницькому.