Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

У Росії вирішили побудувати ще один БАМ

Вторник, 8 Июля 2014, 17:34
Вартість проекту становить майже 600 мільярдів рублів

Компанія " Российские железные дороги" на честь 40-річчя початку будівництва Байкало-Амурської магістралі приступила до будівництва БАМу-2

У ході прямого відеомосту президент Росії Володимир Путін дав старт проекту, загальна вартість якого становить майже 600 мільярдів рублів, інформує Радіо Свобода.

РЖД вже приступили до робіт з розвитку Східного полігону, що включає БАМ і "Транссиб". Реалізація проектів забезпечить замовлення для російської промисловості в обсязі близько 200 мільярдів рублів і дасть можливість освоєння додаткового вантажопотоку в 75 мільйонів тонн на рік. Глава РЖД Володимир Якунін попросив президента Росії простежити за своєчасним виділенням коштів на будівництво проектів, яке має закінчитися до 2018 року.

8 липня 1974 вийшла постанова ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР про будівництво залізниці від Усть-Кута (Іркутська область) до Комсомольська-на-Амурі (Хабаровський край) протяжністю 3145 км. Будівництво Байкало-Амурської магістралі, сорокаріччя початку якого відзначається сьогодні, до цих пір викликає суперечки серед економічних експертів й аналітиків. Держава, не зважаючи ні на що, планує і далі розвивати дорогу.