Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Однопартийное большинство. Сколько мажоритарщиков в Раду заводят партии (СПИСОК)

Понедельник, 22 Июля 2019, 10:56
ЦИК начал обрабатывать результаты выборов и в округах уже можно высчитать примерно, кто из депутатов все же заходит в Раду по мажоритарке

В Украине состоялись досрочные выборы в Верховную Раду Украины. Фото: УНИАН

По состоянию на утро 22 июля Центризбирком обработал 41% протоколов.

"Слуга народу" ориентировочно завела в Раду по спискам 124 депутата, еще 129 мажоритарщиков, партия может создать монопартийное большинство, сообщает Depo.ua.

"ОПЗЖ" - 37 по списку, 7 мажоритарщиков - 44 нардепа

"ЕС" - 23 по списку, 1 мажоритарщиков - 24 нардепа

"Батькивщина" - 24 по спискку - 1 мажоритарщика - 25 нардепов

"Голос" - 17 по списку, 3 мажоритарщика - 20 нардепов

Вінничина

Округ №11 - Максим Пашковський, "Слуга народу"

Округ №12 - Анатолій Драбовський, "Слуга народу"

Округ №13 - Петро Юрчишин, самовисуванець 

Округ №14 - Ірина Борзова, "Слуга народу"

Округ №15 - Лариса Білозір, самовисуванка

Округ №16 - Геннадій Вацак, самовисуванець

Округ №17 - Микола Кучер, самовисуванець

Округ №18 - Олег Мейдич, "Батьківщина"

Волинь

Округ №19 - Ігор Гузь, самовисуванець

Округ №20 - В'ячеслав Рубльов, "Слуга народу"

Округ №21 - Степан Івахів, самовисуванець

Округ №22 - Ігор Палиця, самовисуванець

Округ №23 - Ірина Констанкевич, самовисуванець

Дніпропетровщина

Округ №24 - Дмитро Кисилевський, "Слуга народу"

Округ №25 - Максим Бужанський, "Слуга народу"

Округ №26 - Кирилл Нестеренко, "Слуга народу"

Округ №27 - В'ячеслав Медяник, "Слуга народу"

Округ №28 - Юрій Мисягін, "Слуга народу"

Округ №29 - Сергій Демченко, "Слуга народу"

Округ №30 - Ганна Лічман, "Слуга народу"

Округ №31 - Володимир Захарченко, "Слуга народу"

Округ №32 - Олена Криворучкіна, "Слуга народу"

Округ №33 - Юрій Корявченков, "Слуга народу"

Округ №34 - Дмитро Чорний, "Слуга народу"

Округ №35 - Денис Герман, "Слуга народу"

Округ №36 - Роман Каптєлов, "Слуга народу"

Округ №37 - Дмитро Шпенов, самовисуванець

Округ №38 - Владислав Бородін, "Слуга народу"

Округ №39 - Северин Сергій, "Слуга народу"

Округ №40 - Олександр Трухін, "Слуга народу"

Донеччина

Округ №45 - Муса Магомедов, "Оппоблок"

Округ №46 - Федір Христенко, ОПЗЖ

Округ №47 - Юрій Солод, ОПЗЖ

Округ №48 - Максим Єфімов, самовисуванець

Округ №49 - Валерій Гнатенко, ОПЗЖ

Округ №50 - Требушкін Руслан Валерійович, "Оппоблок"

Округ №51 - Ковальов Олександр Іванович, самовисування

Округ №52 - Євген Яковенко, "Батьківщина"

Округ №57 - Вадим Новинський, "Оппоблок"

Округ №58 - Сергій Магера, "Оппоблок"

Округ №59 - Володимир Мороз, ОПЗЖ

Округ №60 - Дмитро Лубінець, самовисуванець

Житомирщина

Округ №62 - Ігор Герасименко, "Слуга народу"

Округ №63 - Богдан Кицак, "Слуга народу"

Округ №64 - Володимир Арешонков, самовисуванець

Округ №65 - Дмитро Костюк, "Слуга народу"

Округ №66 - Тетяна Грищенко, "Слуга народу"

Округ №67 - Сергій Кузьміних, "Слуга народу"

Закарпаття

Округ №68 - Горват Роберт, самовисування

Округ №69 - Віктор Балога, "Єдиний центр"

Округ №70 - Михайло Лаба, "Слуга народу"

Округ №71 - Валерій Лунченко, самовисуванець

Округ №72 - Василь Петьовка, самовисуванець

Округ №73 - Владіслав Поляк, самовисуванець

Запорізька область

Округ №74 - Геннадій Касай, "Слуга народу"

Округ №75 - Роман Соха, "Слуга народу"

Округ №76 - Євгеній Шевченко, "Слуга народу"

Округ №77 - Сергій Штепа, "Слуга народу"

Округ №78 - Олександр Пономарьов, ОПЗЖ

Округ №79 - Юлія Яцик, "Слуга народу"

Округ №80 - Сергій Мінько, самовисуванець

Округ №81 - Павло Мельник, "Слуга народу"

Округ №82 - Марина Нікітіна, "Слуга народу"

Івано-Франківська область

Округ №83 - Оксана Савчук, "Свобода"

Округ №84 - Ігор Фріс, "Слуга народу"

Округ №85 - Едуард Прощук, "Слуга народу"

Округ №86 - Матусевич Олександр, "Слуга народу" / Анатолій Дирів, самовисуванець

Округ №87 - Зіновій Андрійович, "Слуга народу"

Округ №88 - Андрій Іванчук, самовисуванець

Округ №89 - Володимир Тимофійчук, "Слуга народу"

Київська область

Округ №90 - Микола Бабенко, "Біла Церква разом"

Округ №91 - Олег Дунда, "Слуга народу"

Округ №92 - Валерій Колюх, "Слуга народу"

Округ №93 - Анна Скороход, "Слуга народу"

Округ №94 - Олександр Дубінський, "Слуга народу"

Округ №95 - Олександр Горобець, "Слуга народу"

Округ №96 - Ольга Василевська-Смаглюк, "Слуга народу"

Округ №97 - Микола Галушко, "Слуга народу"

Округ №98 - Сергій Бунін, "Слуга народу"

Кіровоградська область

Округ №99 - Олександр Дануца, "Слуга народу"

Округ №100 - Ігор Мудрій, "Слуга народу"

Округ №101 - Юрій Кузбит, "Слуга народу"

Округ №102 - Олесь Довгий, самовисуванець

Округ №103 - Олег Воронько, "Слуга народу"

Луганська область

Округ №105 - Вікторія Гриб, "Оппоблок"

Округ №106 - Олексій Кузнєцов, "Слуга народу"

Округ №107 - Олександр Сухов, самовисуванець

Округ №112 - Вельможний Сергій, самовисування

Округ №113 - Олександр Лукашев, ОПЗЖ

Округ №114 - Сергій Шахов, самовисуванець

Львівська область

Округ №115 - Наталія Піпа, "Голос"

Округ №116 - Микола Княжицький, ЄС

Округ №117 - Ярослав Рущишин, "Голос"

Округ №118 - Васильченко Галина, "Голос"

Округ №119 - Михайло Бондар, ЄС

Округ №120 - Ярослав Дубневич, самовисування

Округ №121 - Орест Саламаха, "Слуга народу" 

Округ №122 - Павло Бакунець, "Самопоміч"

Округ №123 - Тарас Батенко, самовисуванець

Округ №124 - Юрій Камельчук, "Слуга народу"

Округ №125 - Лопушанський Андрій, самовисування

Округ №126 - Андрій Кіт, самовисуванець

Миколаївська область

Округ №127 - Олександр Пасічний, "Слуга народу"

Округ №128 - Олександр Гайду, "Слуга народу"

Округ №129 - Ігор Копитін, "Слуга народу"

Округ №130 - Ігор Негулевський, "Слуга народу"

Округ №131 - Артем Чорноморов, "Слуга народу"

Округ №132 - Максим Дирдін, "Слуга народу"

Одеська область

Округ №133 - Артем Дмитрук, "Слуга народу"

Округ №134 - Олег Колєв, "Слуга народу"

Округ №135 - Олексій Леонов, "Слуга народу"

Округ №136 - Олександр Горенюк, "Слуга народу"

Округ №137 - Олексій Гончаренко, самовисуванець

Округ №138 - Степан Чернявський, "Слуга народу"

Округ №139 - Ігор Васильковський, "Слуга народу"

Округ №140 - Сергій Колебошин, "Слуга народу"

Округ №141 - Олександр Ткаченко, "Слуга народу"

Округ №142 - Кіссе Антон Іванович, самовисування

Округ №143 - Анатолій Урбанський, самовисуванець

Полтавська область

Округ № 144 - Дмитро Нальотов, "Слуга народу"

Округ №145 - Андрій Боблях, "Слуга народу"

Округ №146 - Юрій Шаповалов, самовисуванець

Округ №147 - Олег Кулініч, самовисуванець

Округ №148 - Ляшенко Анастасія Олексіївна, "Слуга народу"

Округ №149 - Костянтин Касай, "Слуга народу"

Округ №150 - Олексій Мовчан, "Слуга народу"

Округ №151 - Максим Березін, "Слуга народу"

Рівненська область

Округ №152 - Олександр Ковальчук, "Слуга народу"

Округ №153 - Роман Іванісов, "Слуга народу"

Округ №154 - Олександр Аліксійчук, "Слуга народу"

Округ №155 - Віктор М'ялик, самовисуванець

Округ №156 - Сергій Литвиненко, "Слуга народу"

Сумська область

Округ №157 - Тетяна Рябуха, "Слуга народу"

Округ №158 - Ігор Васильєв, "Слуга народу"

Округ №159 - Андрій Деркач, самовисуванець

Округ №160 - Ігор Молоток, самовисуванець

Округ №161 - Максим Гузенко, "Слуга народу"

Округ №162 - Микола Задорожній, "Слуга народу"

Тернопільська область

Округ №163 - Андрій Богданець, "Слуга народу"

Округ №164 - Василів Ігор, "Слуга народу"

Округ №165 - Іван Чайківський, самовисуванець

Округ №166 - Микола Люшняк, самовисуванець

Округ №167 - Володимир Гевко, "Слуга народу"

Харківська область

Округ №168 - Марія Мезенцева, "Слуга народу"

Округ №169 - Олександр Куницький, "Слуга народу"

Округ №170 - Андрій Одарченко, "Слуга народу"

Округ №171 - Вікторія Кінзбурська, "Слуга народу"

Округ №172 - Юрій Здебський, Слуга народу 

Округ №173 - Олександр Бакумов, "Слуга народу"

Округ №174 - Олександр Фельдман, самовисуванець

Округ №175 - Євген Пивоваров, "Слуга народу"

Округ №176 - Дмитро Шенцев, "Оппоблок"

Округ №177 - Дмитро Любота, "Слуга народу"

Округ №178 - Олександр Літвінов, "Слуга народу"

Округ №179 - Олексій Кучер, "Слуга народу"

Округ №180 - Олексій Красов, "Слуга народу"

Округ №181 - Дмитро Микиша, "Слуга народу"

Херсонська область

Округ №182 - Павло Павліш, "Слуга народу"

Округ №183 - Вікторія Вагнєр, "Слуга народу"

Округ №184 - Ігор Колихаєв, самовисуванець

Округ №185 - Володимир Іванов, "Слуга народу"

Округ №186 - Олексій Ковальов, "Слуга народу"

Хмельницька область

Округ №187 - Микола Стефанчук, "Слуга народу"

Округ №188 - Сергій Лабазюк, самовисуванець

Округ №189 - Олена Копанчук, "Слуга народу"

Округ №190 - Олексій Жмеренецький, "Слуга народу"

Округ №191 - Віктор Бондар, самовисуванець

Округ №192 - Олександр Герега, самовисуванець

Округ №193 - Марчук Ігор Петрович, "Слуга народу"

Черкаська область

Округ №194 - Любов Шпак, "Слуга народу"

Округ №195 - Олег Арсенюк, "Слуга народу"

Округ №196 - Андрій Стріхарський, "Слуга народу"

Округ №197 - Олександр Скічко, "Слуга народу"

Округ №198 - Сергій Рудик, самовисуванець

Округ №199 - Нагорняк Сергій, "Слуга народу"

Округ №200 - Антон Яценко, самовисуванець

Чернівецька область

Округ №201 - Олена Лис, "Слуга народу"

Округ №202 - Максим Заремський, "Слуга народу"

Округ №203 - Георгій Мазурашу, "Слуга народу"

Округ №204 - Валерій Божик, "Слуга народу"

Чернігівська область

Округ №205 - Олег Семінський, "Слуга народу"

Округ №206 - Антон Поляков, "Слуга народу"

Округ №207 - Ігор Рибаков, самовисуванець

Округ №208 - Валерій Давиденко, самовисуванець

Округ №209 - Зуб Валерій Олексійович, "Слуга народу"

Округ №210 - Сергій Коровченко, самовисуванець

Киев

Одномандатний виборчий округ №211

Центр: місто Київ, Голосіївський район

Переможець від "Слуги народу" - Юрченко Олександр

Народився 23 липня 1988 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює

Одномандатний виборчий округ №212

Центр: місто Київ, Дарницький район

Переможець від "Слуги народу" - Перебийніс Максим

Народився 11 грудня 1974 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач відділення, медичний центр ТОВ "Борис"

Одномандатний виборчий округ №213

Центр: місто Київ, Деснянський район

Переможець від "Слуги народу" - Дубнов Артем

Народився 30 серпня 1988 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, лікар хірург-стоматолог, ТОВ "Клініка Дубнової Стоматолог і Я"

Одномандатний виборчий округ №214

Центр: місто Київ, Дніпровський район

Переможець від "Слуги народу" - Швець Сергій

Народився 13 червня 1976 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, ведучий ранкового випуску, ТОВ ТРК "Студія 1+1"

Одномандатний виборчий округ №215

Центр: місто Київ, Деснянський район

Переможець від "Слуги народу" - Яременко Богдан

Народився 25 вересня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, благодійний фонд "Майдан закордонних справ"

Одномандатний виборчий округ №216

Центр: місто Київ, Дніпровський район

Переможець від "Слуги народу" - Забуранна Леся

Народилася 22 серпня 1981 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України

Одномандатний виборчий округ №217

Центр: місто Київ, Оболонський район

Переможець від "Слуги народу" - Безугла Мар'яна

Народилася 17 травня 1988 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України

Одномандатний виборчий округ №218

Центр: місто Київ, Святошинський район

Переможець від "Слуги народу" - Гурін Дмитро

Народився 24 березня 1982 року в місті Хмельницькому, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець

Одномандатний виборчий округ №219

Центр: місто Київ, Святошинський район

Переможець від "Слуги народу" - Тищенко Микола

Народився 17 травня 1972 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "ВКФ "РИМІД", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

Одномандатний виборчий округ №220

Центр: місто Київ, Подільський район

Переможець від "Слуги народу" - Бондар Ганна

Народилася 23 лютого 1975 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, 

Одномандатний виборчий округ №221

Центр: місто Київ, Печерський район

Переможець від "Слуги народу" - Пуртова Анна

Народилася 15 квiтня 1982 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, громадська організація "ДІДЖИТАЛ ОСВІТА", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", 

Одномандатний виборчий округ №222

Центр: місто Київ, Солом'янський район

Переможець від "Слуги народу" - Грищук Роман

Народився 27 серпня 1989 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "МХ шоу", 

Одномандатний виборчий округ №223

Центр: місто Київ, Шевченківський район

Переможець від "Слуги народу" - Буймістер Людмила

Народилася 5 листопада 1985 року в місті Москва, Росія, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина). 

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство