Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

«Замовники» кандидатів можуть спати спокійно

Четверг, 30 Октября 2014, 14:40
Минуло більше тижня після політичного замаху в Борисполі, однак СБУ знайшла лише рядового виконавця

Фото: s-narodom.ru

Фініш виборчої кампанії та початок коаліціади відтіснили в країні на другий план всі інші події. В тому числі і гучний замах на кандидата в депутати Володимира Борисенка, який був скоєний в Борисполі ввечері 20 жовтня. Хоча тоді президент доручив керівництву Служби безпеки України в найкоротший термін розкрити цей злочин. Але все, що за цей час вдалося зробити силовикам – це знайти підозрюваного, який міг стріляти та кидати вибуховий пакет в політика.

Власне, історія з цим, на щастя, невдалим замахом (потерпілий отримав поранення ніг та досі знаходиться в лікарні), стала ще одним доказом того, що після зміни влади в Україні правоохоронна система наразі працює по-старому. Адже було очевидно, що доручення глави держави провести термінове розслідування і доповісти йому про отримані результати протягом доби розраховані для створення красивої картинки. Таку ж картинку створило і керівництво СБУ, яке оперативно відрапортувало, що затримано громадянина Російської Федерації "М", 1974 року народження. Але в цьому випадку виникає цілком закономірне питання: якщо арештований "М" дійсно був виконавцем замаху, то чому СБУ досі не добула від нього інформацію про замовника? 

Очевидно, що відповіді на це запитання ми так і не отримаємо. Тим більше, вибори вже позаду, а потерпілий програв кампанію, зайнявши лише друге місце. Відтак, правоохоронці, швидше за все, відкладуть цю справу і довгу шухляду. 


Notice: Undefined variable: TitleUrlNow in /var/www/html/dsnews/dsnews_v2/application/dsnews/modules/default/controllers/PublicationController.php on line 176