Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Чому СБУ закриває очі на фальшивих «солдатських матерів»

Вторник, 5 Августа 2014, 12:07
Коли на горизонті знову з’являються провокатори на кшталт Вікторії Шилової виникає питання: а за що українці платять зарплату пану Наливайченку?

Колишня соратниця Ляшка Шилова тепер "солдатська матір"

Учора Служба безпеки України звернулася до Інтернет асоціації України щодо сприяння в обмеженні доступу на території нашої країни до 24 інтернет-ресурсів, що пропагують насильство, національну ворожнечу, розкол країни. Похвально, але чому так довго з цим тягли? Йдеться про ресурси, які зареєстровані на в Україні. Але і в нас десятки сайтів, які потрібно закривати точно за тією ж статтею. Щоб їх знайти, слід просто вміти користуватися пошуковиком Google.

Але, власне, мова не про інтернет-ресурси, а про явну феесбешну агентуру, яка їх наповнює або ж створює інформаційні приводи для антиукраїнських сайтів. Є така відома провокаторша з Дніпропетровщини Вікторія Шилова. Відома багатьма скандалами. Зокрема, на парламентських виборах вона балотувалася в Шевченківському районі столиці за підтримки радикального Ляшка. Шилова імітувала зачіску Юлії Тимошенко - "бублик" на голові. У грудні 2013-го Ляшко вигнав її з партії за "зраду українському народу". Панянка брала участь у декількох провокаціях проти Євромайдану. Одна із них - "гей-парад" біля барикади, яка була біля ЦУМу. Інша провокація - "прибирання" центру міста розгніваними "киянами". Серед яких, як виявилося, киян не було.

Здавалося б, після Майдану Шилова мала сидіти тихо і боятися навіть власної тіні. Але ні, - тепер вона стала в пригоді вже не "регіоналам", а ФСБ. Шилова - лідер громадської ініціативи "АНТИВІЙНА" (саме так, великими літерами). Себто, бореться проти проведення АТО на сході України. Вона забезпечує гарну картинку для російських телеканалів, граючи роль україномовної "солдатської матері". Повідомлень про акції, організовані Шиловою, безліч. Є вони й на тих ресурсах, закрити доступ до яких просить СБУ. Але більше - на сайтах українських. Зокрема, дніпропетровських.

Звісно, можна було б махнути рукою на низькопробну провокаторшу. Мовляв, збирає купку таких само як вона, ходить з плакатами, роздає брошурки. Нічого страшного. Але таких як Шилова - сотні. І вони діють не гірше російських телеканалів, підриваючи країну зсередини. Мітинги "солдатських матерів" в Миколаєві, в закарпатському Ракошино, в інших населених пунктах. За кожним із них стоїть своя Шилова. Яка знає: їй боятися нічого, бо в українських спецслужбах зібралися або неуки, або гуманісти. Що в період війни одне й те ж...