Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Економічного дива в Україні не буде. Але…

Вторник, 17 Июня 2014, 14:30
Посол Франції в Україні в Україні Алан Ремі закликає українців знайти свій унікальний шлях розвитку

"Економічного дива в Україні не буде. Це неможливо в принципі. Але ваша країна повинна прийняти рішення, розробити дієву систему реформ і знайти свій унікальний шлях розвитку. Україна може стати спочатку маленьким, а потім і великим економічним"драконом", про це посол заявив під час IV Національного експертного форуму "Від революції до нової країни".

Стати економічним "драконом" нелегко, але, переконує Ремі, в Європі достатньо прикладів того, що подібний шлях можна пройти успішно.

"Ми бачимо, що міжнародні фінансові інститути і ЄС готові виділити Києву 30 млрд. євро в наступні два роки. Але справа не стільки в грошах, скільки в тому, як їх використають. Якщо донори побачать, що щось йде не так, то дуже швидко втомляться від України. Звільніть свого "тигра" і у вас будуть всі шанси перемогти", наголосив французький дипломат.

IV Національний експертний форум "Від революції до нової країни" проходить 17 червня у Києві. Організатор форуму - Інститут Горшеніна. Інформаційний спонсор - "Деловая столица"