Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Навіщо Коломойський програв боротьбу за крісло голови Федерації футболу

Суббота, 7 Марта 2015, 11:05
Гучна заява Ігоря Коломойського, що він офіційно вступає в боротьбу за крісло голови ФФУ явно була експромтом

Фото: segodnya.ua

Коломойський завжди уникав публічних посад і, насправді, очолювати федерацію навряд чи йому було потрібно. Але, сказавши "А", після певних роздумів він вирішив говорити і "Б". І навіть номінально почав займатися передвиборною кампанією. 
Паралельно з'явилися чутки про те, що він готовий потратити 5 мільйонів доларів на "підтримку" членів ФФУ, нібито з ним говорив особисто Президент, начебто він "укатував" представників регіонів і т.д. Навіть в день голосування Коломойський змусив багатьох понервувати, коли запропонував, щоб усе було чесно, провести таємне голосування.

Але насправді все виглядає так, що це був плановий програш. Як це дивно не звучить, але Коломойському вигідно було саме програти. Чому? Перш за все тому, що цим голосуванням він продемонстрував, що не треба його демонізувати. Він може програвати таким "легковикам", як Андрій Павелко, якщо вони ставленики від влади. В боротьбі за реприватизацію ряду активів цей новий імідж може бути куди корисніший Ігорю Валерійовичу, ніж крісло голови ФФУ.

Більше того, він показав, що не шахрай і не скупник голосів, а чесна порядна людина, яка виступає за відкриті правила гри. Окрім того, не треба забувати, що навколо нового голови ФФУ Андрія Павелка стоїть ряд заступників, які напряму зав'язані на партнера Коломойського Суркіса. Простіше кажучи, вони будуть тісно оточувати Павелка і всі питання Коломойського будуть вирішені. Як мінімум понятійно.

Цей програш Коломойський буде використовувати ще багато разів. І на футбольних полях і на полях політичних. Адже він будує імідж чесного патріота, який робить все для блага країни і фронту. На відміну від інших олігархів.

загрузка...