Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

День рождения. Олега Березюка поздравляют Мосийчук и другие

Суббота, 8 Октября 2016, 10:00
"ДС" начинает отслеживать дни рождения украинских публичных персон и собирать поздравления для них от не менее публичных и уважаемых

Фото: NV.ua

Сегодня 47-летие празднует народний депутат и один из самых ярких мастеров политического афоризма, лидер парламентской фракции "Самопоміч" Олег Березюк.

Своими пожеланиями в адрес именинника с "ДС" поделились его коллеги по политической борьбе - и единомышленники, и оппоненты.

Ігор Мосійчук (Радикальна партія)

Фото: УНИАН

Пан Олег насправді дуже потужна людина, і я його дуже поважаю. Він великій інтелектуал, один з найбільших інтелектуалів цього парламенту. Я можу побажати йому тільки нових здобутків і залишатися таким, яким він є. Зрозуміло, що всі будуть бажати йому здоров'я, щастя, успіху, а я би побажав збільшувати ще потужніше, й так достатній, інтелектуальний потенціал.

Олександра Кужель (ВО "Батьківщина")

Фото: УНИАН

Пан Олег дуже інтелігентна та освічена людина. Єдине що я йому бажаю, аби він довіряв більше галузевим фахівцям, а не тільки спеціалістам щодо красоти виступу та впливу на маси. А ми готові йому максимально в цьому допомагати. А так він дуже розумний, коректний та порядний хлопець.

Ігор Луценко (ВО "Батьківщина")

Фото: radiosvoboda.org

Я йому хочу побажати єдності конструктивних опозиційних сил. Оскільки моя фракція та його мали би бути природними союзниками, але, на жаль, це не завжди так є, тому бажаю, щоб все ж таки це відбулось нарешті. Я думаю, що це всім піде на користь. Крім того, я міркую, що ми від цього тільки виграємо, і навіть в плані хорошого настрою.

Єгор Соболев ("Самопоміч")

Фото: УНИАН

Бажаю йому не зійти з розуму разом із нами і в тому клептократичному середовищі, в якому ми перебуваємо. Ще бажаю дожити йому до часів, коли в парламенті й в цілому в державі біле стане білим, а чорне чорним, і щоб він ще в той момент ще розрізняв кольори, запахи та слова. Ну, і звісно, бажаю, щоб він частіше бачився зі своєю прекрасною родиною, а його Уляна (дружина - ред.) його підтримувала та розуміла, навіть в той час, коли він не може бути з ними.

Руслан Кошулинський ("Свобода")

Фото: УНИАН

Бажаю, щоб наступний рік дав можливості пану Олегові внутрішнього зростання, внутрішньої насиченості, а ця внутрішня насиченість дала би йому змогу об'єктивно та реалістично оцінювати навколишній світ саме для того, щоб можна було робити такі кроки, які би приносили максимальну користь країні.

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство